Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ay015300/_sub_boros/data/wp-content/plugins/learnpress/inc/class-lp-schedules.php on line 173
O mne - martin boroš & dáta & it law

O mne

Volám sa Martin Boroš a s dátami pracujem už vyše 5 rokov.

Za jednu z najväčších predností, ktoré Vám viem ponúknuť, považujem to, že sa na Váš problém ohľadne práce s dátami dokážem pozerať z rôznych uhlov pohľadu.

Pre viac informácií o každom z nich, kliknite na daný odkaz.

1. pohľad práva

Mám absolvovanú skúšku slovenského Úradu pre ochranu osobných údajov pre výkon pozície zodpovednej osoby / data protection officer.

Spolupracujem s nemeckou spoločnosťou Activemind, ktorá je druhou najväčšou konzultačnou firmou v oblasti bezpečnosti dát a poskytovania služieb zodpovednej osoby v Nemecku. Po absolvovaní stáže konzultujem otázky ochrany osobných údajov a IT práva pre Českú republiku a Slovensko a pripravujem prehľady právnej úpravy v týchto krajinách.

Som autorom portálu www.dataitlaw.com, ak ho budete sledovať, dozviete sa všetko zaujímavé a podstatné v oblasti ochrany osobných údajov a bezpečnosti dát.

O ochrane osobných údajov a IT práve prednášam, napríklad aj na Wordcampe (video si môžete pozrieť tu)

Som absolventom Právnickej fakulty Masarykovej univerzity v Brne.

 

2. praktické skúsenosti s marketingom/analytikou apod.

Pod tento bod patrí to, že mám skúsenosti s požiadavkami súvisiacimi s prevádzkou IT projektov v IT firmách, ktoré cielili na celý svet.

Mám praktické skúsenosti s online marketingom, vrátane platenej reklamy, emailových kampaní či tvorby obsahu. Okrem toho participujem na projektoch založených na webovej analytike alebo dátových analýzach. To všetko vo firmách ako Worklio, Proficio alebo Konica Minolta.

Vďaka tomu som schopný baviť sa s Vami o Vašich problémoch Vaším jazykom.

 

3. bezpečnosť dát

Ohľadne aplikácie požiadaviek na bezpečnosť dát som absolvoval stáž v nemeckej firme Activemind. Tá poskytuje poradenstvo v oblasti bezpečnosti dát. Mám skúsenosti s prácou s certifikátmi ISO 27001 a 27002, ako aj s prísnejšími nemeckými normami.

Táto oblasť je špeciálne zaujímavá vzhľadom na to, že neexistujú jednotné správne odpovede na otázky. Pre každého klienta je a bude potrebné “namiešať unikátny koktejl” opatrení pre splnenie podmienok pre ochranu osobných údajov a bezpečnosť dát vo všeobecnosti.

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok sa na mňa neváhajte obrátiť na email:

data@boros.sk

 

Informácií o mne už bolo ale dosť! Zaujíma ma, kto ste Vy?

Na mojej stránke ste na správnom mieste, ak:

  • si neviete rady, ako naplniť požiadavky legislatívy ohľadne práce s dátami
  • si vylepšiť procesy pre riadenie bezpečnosti dát
  • máte záujem získavať a sledovať novinky v oblasti ochrany osobných údajov
  • máte obavy, čo ten veľký záujem ohľadne GDPR znamená
  • máte záujem o tréningy, konzultácie, školenia alebo audity v oblasti ochrany osobných údajov
  • hľadáte pozíciu zodpovednej osoby / DPO

 

Kontaktujte ma: